• Czyszczenie hal - alpinistycznie oraz za pomocą podnośników

   

   

  Usługa ta jest idealnym rozwiązaniem dla zakładów przemysłowych. Odkurzamy i myjemy drogi wentylacyjne, wentylatory, konstrukcje, lampy i orurowania na halach. Ze względu na duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług, praca przebiega sprawnie i szybko, co przekłada się na czas wykonania i zmniejszenia kosztów spowodowanych przestojem w produkcji.

 • Montaż asekuracji

  Z uwagi na to, że często wykonujemy prace, w których wykorzystujemy systemy asekuracji stałej, wiemy, że dobrze wykonany system przekłada sie na bezpieczeństwo pracowników przy pracy na wysokości. W naszej ofercie znajdą Państwo usługę montażu takich systemów - do ich wykonania używamy wyłącznie części z atestami, tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa Państwa pracownikom.

 • Prace montażowe

   

  Montujemy różnego rodzaju urządzenia na wysokościach: anteny, wentylatory, podesty. Prace wykonujemy zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

 • Zabezpieczenie antykorozyjne

   

  Malowanie antykorozyjne to zabieg, który powinno się wykonywać raz na kilka lat. Pozwala on zabezpieczyć metal/stal przed oddziaływaniem środowiska i środków chemicznych. Pomagamy zabezpieczyć obiekty takie jak fasady, konstrukcje, słupy.